• melatoninaplusspray_oprodukcie
  Melatonina PLUS spray
  suplement diety został opracowany z myślą o osobach mających trudności w zasypianiu1 oraz osobach podróżujących, które odczuwają dyskomfort wpływający na sen związany z adaptacją do zmiany strefy czasowej2.

  Melatonina PLUS spray to suplement diety w postaci płynu do rozpylenia w jamie ustnej, który zawiera połączenie melatoniny z ekstraktem z melisy. Preparat zawiera mentol, który zapewnia przyjemnie odświeżający smak.

  Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie1Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

  Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej2Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

  Składniki: woda, substancja wiążąca – glicerol, nośnik– ksylitol, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), mentol, melatonina, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat miętowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu, substancja słodząca- sukraloza.

  Zalecana dzienna porcja: dorośli: 1 do 2 aplikacji płynu (rozpyleń) w jamie ustnej, co najmniej 20 minut przed planowanym snem. Produkt przeznaczony jest do rozpylania w jamie ustnej. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Sposób użycia:
  Rozpylacz skierować w kierunku otwartych ust i nacisnąć pompkę tak, żeby preparat został rozpylony na błony śluzowe w jamie ustnej. 

   Składnik Zawartość w 1 aplikacji* Zawartość w 2 aplikacjach*
  Melatonina 0,50 mg 1,00 mg
  Ekstrakt z liści melisy 10,00 mg 20,00 mg 

  *1 aplikacja = 1 rozpylenie preparatu w jamie ustnej

  Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  Zawartość netto opakowania: płyn 20 ml

  Nr partii, Najlepiej spożyć przed – na butelce i na boku opakowania

  Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

  Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz po spożyciu alkoholu. Nie należy łączyć z lekami, w tym roślinnymi. Po spożyciu preparatu nie prowadzić samochodu i nie obsługiwać urządzeń mechanicznych.

  Producent: Avet Pharma Sp. z o.o.